Odunpazarı Protez Tırnak

Odunpazarı Protez Tırnak

 

Tırnaklara güçlü ve estetik bir görünüm kazandıran protez tırnak, son yılların en popüler güzellik uygulamalarından biri. Protez tırnağın akrilik, dipping ve jel olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunur. Çeşit fark etmeksizin protez tırnak uygulaması takma tırnaklardan çok daha kolay uygulanır. Aynı zamanda kendi tırnağınmış gibi doğal görünür.

 

El bakımına istediği zamanı ayıramayan ve bakımlı kadınların çoğunlukla tercih ettiği, çabuk kırılmayan, dayanıklı manikür çözümlerinden olan protez uygulamalarının farklı çeşitleri mevcuttur.

 

Protez Tırnağı Kimler Kullamalı?


Tırnak yeme alışkanlığın varsa, tırnakların sürekli kırılan hassas bir yapıdaysa, düzgün ve şekilli uzayan bir tırnağa sahip değilsen ve daha şık bir tırnak görünümü istiyorsan protez tırnak uygulamasını tercih edebilirsin. Protez tırnak uygulamasın asıl amacı tırnağına zarar vermeden doğal bir görünüm elde etmek. İşlem sonrasında tırnakların son derece sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşur.

 

Herhangi bir tırnak sorunu ve rahatsızlığı olmayan kişilerce de uzun süreli kullanımı ve estetik bir görünüm vermesi sebebiyle protez tırnak yaptırılabilir. Ancak tırnak ve ellerinde mantar olanlar tarafından kesinlikle yaptırılmamalıdır.

 

Protez tırnaklar kişinin kendi tırnaklarına üzerine özel solüsyon uygulanarak yapılır ve tırnaklara zarar vermez. Ancak güçsüz tırnaklara sahip kişiler yaptırmadan önce mutlaka uzmanlara danışmalıdır.

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Dudak rengi yaş ilerledikçe canlılığını yitirmeye özelli

Tırnaklara güçlü ve estetik bir görünüm k

Nasıl her kişi farklı ise her yüz şekline uygun farklı kaş tasarımla