Odunpazarı Microblading Kaş Tasarımı

Odunpazarı Microblading Kaş Tasarımı

 

Nasıl her kişi farklı ise her yüz şekline uygun farklı kaş tasarımları mevcuttur. Microblading kıl tekniği uygulamasını yaptırdığınız kişinin profesyonel olmasına öncelikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Microblading – kıl tekniği kurslarını herkes alabilir ancak resim tekniği ve sanat okulu mezunu kişiler oran orandı ve şekiller için çok daha iddialı kişilerdir.

 

Microblading işlemine başlamadan önce kişiye yüz analizinin yapılması ve yüzüne uygun tasarımlar belirlenmesi gerekir. Müşterilerimizin burada en büyük hataya düştükleri konuların başında kafasında ve hayalinde olan kaş tasarımını kalıcı makyaj sanatçısından ısrar etmesidir. İşlemi yapan kişi profesyonel ise sizi yönlendirecek uzmanın tavsiyelerine kulak vermeniz önemli unsurlardandır. Hangi yüz tipine hangi kaş tasarımının çizileceği hassas bir konudur. Tasarım önemli olduğunu yazımızın başında bahsetmiştik. O yüzden işin başlangıcında verilecek yanlış bir karar kıl tekniği – Microblading uygulamasını fiyasko ile sonlandıracaktır.

 

Microblading uygulamasında ikinci önemli konu ise boya seçimidir. Renk seçiminde özellikle aynı renk ve tonda kalıcı makyaj boyası kullanılmasıdır. Bu nedenle kaş kontörü Microblading uygulamasının yapılacak kısmında geniş renk seçeneği olması size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Tırnaklara güçlü ve estetik bir görünüm k

Nasıl her kişi farklı ise her yüz şekline uygun farklı kaş tasarımla

Dudak rengi yaş ilerledikçe canlılığını yitirmeye özelli